Firemní a skupinové akce

Hotel Grand Čáslav je ideálním místem pro pořádání firemních akcí (školení, team buildingů), společenských akcí (setkání rodin či přátel) a sportovních akcí (jógových víkendů a tanečních pobytů).

Celkem disponuje 36 lůžky ve 14 pokojích a 2 apartmánech.

U 8 hotelových pokojů je možno oddělit postele od sebe.

Hotelová restaurace nabízí možnost celodenního stravování. Snídani, oběd na výběr z denního menu a servírovanou večeři či bufet mohou doplnit kávové přestávky a druhá večeře.

V prostorách restaurace se nachází oddělený salónek, který umožňuje uspořádání pro 20 osob na jednání nebo pro 40 osob v uspořádání stolů pro 4-6 osob. Uvnitř salónku je k projekci k dispozici velkoplošná obrazovka a dále flipchart. Wi-Fi zdarma ve všech prostorách je samozřejmostí.

Jako doprovodný program Vám můžeme uspořádat degustaci vín či rumů nebo zařídit hudební doprovod, bowling či sportovní střelbu v Čáslavi.

Větší skupiny mohou využít pronájmu kulturního a společenského sálu, který se nachází na stejném patře jako restaurace a nabízí kapacitu až 400 osob.

Parkování před hotelem je pro naše hosty zdarma. Mnoho skupin také využívá možnost příjezdu do Čáslavi přímým vlakem z Prahy či Brna.

Pro Vaši individuální nabídku nás kontaktujte na telefonu +420 735 757 500 nebo na e-mailu hotel@grandcaslav.cz.

Zjistit dostupnost: