Svatby na statku U nás v Okřesanči

O statku

Statek U nás se nachází v Okřesanči nedaleko Čáslavi a nabízí prostory pro až 50 osob.

Statek se skládá ze dvou protilehlých budov, přilehlé stodoly a vlastního parkoviště.

K dispozici je stodola pro 50 osob s podiem, tanečním parketem a barem, hlavní jídelna s kuchyní pro 20 osob, cateringová místnost, sklípek k uskladnění nápojů a květin a ubytování pro 32 osob.

Statek také nabízí k využití petangue, kriket, badminton, hřiště na nohejbal a volejbal a šipky.

Obřad a hostina

Obřad je možné uspořádat na zahradě s výhledem na kostel nebo v kamenné stodole, kde je obřad možný i za nepříznivého počasí.

Na statku Vám zapůjčí svatobránu, obřadní stůl, židle i jiné dekorace.

Hostina se připravuje v rustikální kamenné stodole pro 50 osob u kulatých stolů. K dispozici je také podium pro hudební doprovod a taneční parket. Součástí je i stylový bar.

Catering

Rádi Vám zařídíme občerstvení před obřadem, slavnostní přípitek, oběd servírovaný nebo formou rautu, večerní bohatý raut, grilování, výběr nápojů, kávy, nealko nápoje, pivo, víno, servis po celou dobu svatby a snídaně následující den.

Ubytování

Ubytování pro 32 osob je rozloženo do dvou budov.

V hlavní budově v prvním patře se nachází 3 pokoje a sdílená koupelna s toaletou.

Ve vedlejší budově se v přízemí nachází novomanželské apartmá a v prvním patře také 3 pokoje se sdílenou toaletou a koupelnou.

Recenze

Děkujeme společnosti Catering Chotěboř s.r.o. za profesionální služby na naší svatbě. Dlouho jsme se připravovali na hezké počasí, bohužel, v náš svatební den tomu bylo naopak. Nikoho to však nezaskočilo, v samotný den fungoval celý tým naprosto skvěle, vše bylo jak jsme si přáli, usměvavá obsluha s námi byla až do noci a bez komplikací se nám postarala o úžasný den. Oběd i večerní raut si všichni hosté moc chválili a zbylý hovězí vývar si v neděli ráno přál snad každý náš host.
Vyzdvihnout bychom chtěli ještě ochotu uvařit z naší vlastní zvěřiny, což pro nás mělo speciální vyznám.

Mockrát děkujeme za vše, byli jste perfektní!

Štěpánkovi