Zjistit dostupnost:

Hotel Grand se nachází přímo v centru města Čáslavi, na malebném náměstí Jana Žižky z Trocnova, a nabízí celkem 14 pokojů a 2 apartmány až pro 36 hostů.

Hotel byl znovu otevřen v roce 2017 po rozsáhlé rekonstrukci a svým hostům nabízí ubytování v centru všeho dění, zároveň ale klidné, útulné, moderně vybavené a čisté pokoje. V ceně ubytování je také zahrnuta bohatá snídaně.

Hotel je vyhledáván jak firemní klientelou, tak i turisty, kteří oceňují především malebnost Čáslavi, blízkost historické Kutné Hory, kouzelného zámku Žleby a dalších turistických cílů.

Parkování je pro hotelové hosty na náměstí před hotelem zdarma.

Stejně tak i vysokorychlostní internet ve všech prostorách hotelu je poskytován bez poplatku.

Více informací

Hotelová restaurace se nachází v prvním patře budovy, je přístupná výtahem a kromě lahodného jídla nabízí nádherný výhled na celé čáslavské náměstí.

Pro pohodlí a soukromí skupin hostů je k dispozici malý a velký salónek, který je možné si pronajmout na rodinná, společenská či firemní setkání.

Restaurace je otevřena od pondělí do soboty na snídaně, obědy a večeře. V neděli pak pouze na snídaně. 

V restauraci se nachází také Grand obchůdek, který nabízí chlazená hotová jídla, farmářské sýry a uzeniny, paštiky, lokální piva a vína. 

Pro pohodlí našich hostů také nabízíme v době obědů rozvoz jídla. Tato služba je k dispozici každý všední den mezi 10. a 14. hodinou. 

Restaurace

Již od roku 2016 nabízíme kompletní cateringové služby nejen v našem hotelu, ale i v okolí Čáslavi a Chotěboře.

Zajišťujeme občerstvení pro firmy, rodinné oslavy, kulturní a jiné společenské akce, nejčastěji pak svatby. Klientům poskytujeme nejen catering, ale také kompletní servis včetně zajištění prostoru, vybavení, výzdoby či hudebního doprovodu.

Menší svatbu do 40 osob Vám uspořádáme přímo u nás ve Velkém salónku v restauraci. Větší svatbu až pro 200 osob Vám připravíme v našem kulturním sále.

Velmi rádi zajišťujeme catering na statku „U nás“ v Okřesanči nebo na zámku Štěpánov. Samozřejmě zařídíme catering i na dalších místech, která si sami vyberete. 

Motto naší cateringové společnosti je: „Vždy s úsměvem…“ .

Catering Svatby

Těšíme se na Vaši návštěvu, Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější!

Martin Slanina – manažer Hotelu Grand Čáslav

Zajímavá místa v Čáslavi a okolí