Svatby na zámku Štěpánov

O zámku

Zažijte výjimečnou zámeckou atmosféru a užijte si dokonalé soukromí na zámku Štěpánov kousek od Chotěboře na malebné Vysočině.

Barokní dvoukřídlý zámek z 18. století je obklopen rozsáhlým parkem s vzácnými dřevinami a zrekonstruovaným historickým skleníkem. Zámecký park je obehnán kamennou zdí a vstup do areálu je zamykatelný, po celý víkend Vás tedy nebude nikdo rušit.

Zámek se pronajímá od pátku do neděle, zaručuje tedy dostatek času na přípravy, zábavu i odjezd.

Obřad a hostina

Svatební obřad je možné připravit v zámecké zahradě nebo v historických prostorách zámku.

Základní reprezentační a společenskou funkci objektu plní přízemí budovy. Z prostorné haly v centrální části se vstupuje do salonků situovaných po obvodu. Na halu navazuje moderně vybavená kuchyně.

Zámek nabízí kapacitu až 70 osob v hlavním sále a 40 osob v zámecké vinárně s krbem.

Ubytování

Pro účely svateb a dalších akcí nabízí zámek ubytování pro 16 osob ve dvou apartmánech po dvou dvoulůžkových pokojích, jednom třípokojovém apartmánu s možností přistýlek a jednom samostatném pokoji se dvěma lůžky. Každý apartmán má vlastní vstup a sociální zařízení.

V případě včasné dohody je k dispozici také ubytování mimo vlastní budovu zámku nad zámeckým parkem ve čtyřech třípokojových apartmánech v samostatných domech. U apartmánového domu se nachází i bazén.

Celkem zámek a apartmánové domy nabízí ubytování až pro 40 osob.

Catering

Rádi pro Vás zařídíme občerstvení před obřadem, slavnostní přípitek, oběd servírovaný nebo formou rautu, večerní bohatý raut, grilování, výběr nápojů, kávy, nealko nápoje, pivo, víno, servis po celou dobu svatby, snídaně následující den.

Na přání Vám také zařídíme květinovou výzdobu a dekorace obřadu, výzdobu na slavnostní tabuli a květiny pro nevěstu.