Svatby v hotelu Grand

Svatby v restauraci 

Svatbám v hotelu nabízíme k pronájmu naši restauraci s kapacitou až 110 osob včetně dvou salónků. V případě menší svatby je ideální pronájem pouze Velkého salónku až pro 40 osob.

Více informací v sekci O restauraci.

Nabízíme Vám kompletní služby od studených i teplých pokrmů, dezertů, svatebního dortu, nápojů a dekorací, přes velkoplošnou obrazovku a hudební doprovod.

K dispozici je také ubytování v našem hotelu až pro 36 osob.

Více v sekci O hotelu.

Svatby ve společenském sále

Další možností je uspořádat svatbu ve velkém společenském sále s kapacitou až 400 míst k sezení. Sál je vybaven plátnem pro velkoplošnou projekci, osvětlovací a ozvučovací technikou a odpovídajícím zázemím zahrnujícím 3 samostatné bary a výčepy.

Pronájem sálu zajišťuje a více informací poskytne pan Milan Válek – telefon +420 737 134 522 nebo e-mail milan.valek@post.cz

Svatby v okolí Čáslavi – Catering

Prostřednictvím našeho cateringu přijedeme k Vám nebo Vám zprostředkujeme prostory našich partnerů, se kterými spolupracujeme – Zámek Štěpánov, Statek v Okřesanči, Zámek Žďár nad Sázavou, Pilnův statek Libice nad Doubravou, Stanský mlýn, Golf Svobodné Hamry a další. Catering zajišťujeme v okruhu do 50 kilometrů od Čáslavi.

Více informací v sekci Catering a Svatby na zámku Štěpánov a Svatby na statku v Okřesanči.

Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace na telefonu +420 720 070 548 nebo na e-mailu cateringchotebor@seznam.cz