Hotel Grand Čáslav

Příjezd a odjezd

check-in: od pondělí do soboty mezi 14. a 22. hodinou v hotelové restauraci

pro příjezdy po 22. hodině a v neděli slouží schránky na klíče

check-out: do 10 hodin

Snídaně v ceně

Bohatou snídani podáváme v naší hotelové restauraci v následující časy:

pondělí až pátek: 7 – 10

sobota, neděle a svátky: 8 – 11

Platba

hotově v CZK nebo EUR

platební kartou

benefity: Benefity a.s., Pluxee, Benefit Plus, Up ČR a Edenred CZ

FKSP – po předchozí dohodě

Hotel Grand se nachází přímo v centru města Čáslavi, na malebném náměstí Jana Žižky z Trocnova, kde se pravidelně v úterý, čtvrtek a sobotu konají místní trhy. Náměstí je lemováno množstvím místních obchodů, které nabízejí rozmanité nákupní možnosti. V docházkové vzdálenosti je také Dusíkovo divadlo a Kino Miloše Formana, který byl s Čáslaví také spjat. 

Hotel byl znovu otevřen v roce 2017 po rozsáhlé rekonstrukci a svým hostům nabízí ubytování v centru všeho dění, zároveň ale klidné, útulné, moderně vybavené a čisté pokoje.

Hotel je vyhledáván jak firemní klientelou, tak i turisty, kteří oceňují především malebnost Čáslavi, blízkost historické Kutné Hory a dalších turistických cílů. Hotel láká jak českou klientelu, tak i velké množství zahraničních hostů.

V hotelu je k dispozici celkem 14 pokojů a 2 apartmány. Většina pokojů je přístupná výtahem. 

Dvoulůžkové pokoje jsou jak ve variantě Standard s výhledem do vnitrobloku, tak i v oblíbené variantě Lux s výhledem na náměstí. V těchto pokojích je také možnost oddělit postele. Dvoulůžkové pokoje Standard II a Lux v podkroví jsou prostornější a nabízí možnost přistýlky.

Hotel dále disponuje jedním čtyřlůžkovým pokojem a dvěma prostornými apartmány. Apartmán Standard pro 3 až 4 osoby se nachází v podkroví a poskytuje dvě oddělené ložnice, obývací a kuchyňský kout. Rodinný Apartmán Lux nabízí největší pohodlí v jedné ložnici pro 3 až 4 osoby, v prostorném obýváku, kuchyni s jídelním stolem, samostatné šatně a koupelně oddělené od toalety.

Hotel nabízí i jeden plně bezbariérový pokoj.

Všechny pokoje jsou nekuřácké, vybaveny moderní televizí, trezorem, posezením a dostatkem úložného prostoru. Disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, ručníky, fénem a toaletními potřebami. Každý pokoj má zabudovanou klimatizaci s ovládáním přímo na pokoji (s výjimkou apartmánu Standard, který má klimatizaci přenosnou). Samozřejmostí je internetové připojení zdarma v celé budově.

V ceně ubytování je vždy zahrnuta snídaně, která je podávána v hotelové restauraci v prvním patře budovy. Ve všední dny mezi 7. a 10. hodinou, o víkendech mezi 8. a 11. hodinou.

Hotelová restaurace je otevřena na obědy mezi 10. a 14. hodinou a na večeře od 17 hodin od pondělí do čtvrtka. V pátek a sobotu je kuchyně otevřena od 10 do 23 hodin bez přestávky. V době obědů nabízí restaurace ve všední dny hotová jídla, o víkendu a večer si hosté vybírají z našeho a la carte menu.

V prostorech restaurace se nachází také Grand obchůdek, kde jsou k zakoupení místní farmářské produkty a nápoje.

Ubytování hostů probíhá v hotelové restauraci v prvním patře mezi 14. a 22. hodinou. V případě pozdního příjezdu je možné nechat klíče v jedné z hotelových trezorových schránek, které se nachází ve 2. patře budovy, vlevo od vchodu do hotelové části. 

Hosté opustí pokoje do 10 hodin.

Parkování je možné přímo před hotelem na veřejném parkovišti na náměstí. Ve všední dny mezi 9. a 15. hodinou je parkování za poplatek. Hoteloví hosté obdrží parkovací lístek, který je opravňuje k parkování zdarma po dobu pobytu.

Máme k dispozici uzamykatelný prostor k uskladnění Vašich kol a maximálně 4 motorek. Uveďte prosím žádost o uskladnění ve Vaší rezervaci. 

Jsme součástí projektu Cyklisté vítáni. 

Platbu za ubytování přijímáme v hotovosti, platební kartou, benefitními kartami (Benefity a.s., Sodexo/Pluxee, Benefit Plus, Up ČR a Edenred CZ) nebo platbou převodem z fondu FKSP po předchozí dohodě.

Pro děti máme k dispozici dětskou postýlku včetně ložního prádla za poplatek 150 Kč za pobyt.  Zdarma pak nočník, stupínek a mikrovlnou troubu na hotelové chodbě.

Ubytování se psem malého plemene je možné za poplatek po předchozí domluvě .

Těšíme se na Vaši návštěvu, Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější!

Martin Slanina – manažer Hotelu Grand Čáslav

Zjistit dostupnost: